لوگوی مزون آیلار

راهنمای سفارش

مزون آیلار بیش از 25 سال است که در زمینه طراحی و دوخت لباس مجلسی و لباس عروس فعالیت داشته و از جمله با سابقه ترین و بهترین مزون های ایران به شمار می رود.

 •  

  1.مشاوره

  در مرحله اول و قبل از تصمیم گیری در خصوص مدل و پارچه با ما تماس بگیرید تا با برگزاری یک جلسه مشاوره، شما را در امر انتخاب مدل و پارچه متناسب با خصوصیات شما راهنمایی کنیم.این مشاوره کاملا رایگان بوده و ما شما را در خصوص انتخاب پارچه، مدل، رنگ و هر سوال دیگری راهنمایی می کنیم.

 • 2.طراحی

  یکی از مزایای شخصی دوزی لباس مجلسی و یا عروس، قابلیت انتخاب مدل های متنوع و حتی طراحی مدل از پایه می باشد. ما شما را در طراحی مدل، انتخاب پارچه، رنگ، انتخاب نوع برش و … همراهی می کنیم تا بتوانید لباسی ایده آل و برازنده خود برتن کنید. برای ایده طراحی مدل لباس خود می توانید از مدل های قابل مشاهده در صفحه اینستاگرام مزون آیلار نیز الهام بگیرید.

   

 •  

  3.سفارش

  پس از انتخاب مدل، مزون آیلار با تهیه پارچه و دیگر لوازم مورد نیاز، مراحل دوخت لباس شما را آغاز کرده و معمولا پس از یک الی دو جلسه پرو، لباس آماده تحویل خواهد شد. در صورتی که برای سفارش لباس خود امکان مراجعه حضوری ندارید جای نگرانی نیست، چرا که ما می توانیم تمامی مراحل مشاوره تا تحویل لباس را برای شما به صورت غیر حضوری انجام داده و با تماس صوتی و تصویری شما را در جریان مراحل دوخت قرار دهیم.