لوگوی مزون آیلار

آدرس: تهران الهیه، خیابان فرشته، جنب اخگری، کوچه هستی

لطفا قبل از مراجعه حضوری با ما تماس گرفته و وقت قبلی تعیین کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ما در مزون آیلار در حدود 25 سال پیش فعالیت خود را در زمینه طراحی و دوخت انواع البسه مجلسی و عروس آغاز کردیم. ما مفتخریم که با به کار گیری مدرن ترین روش های دوخت، در این مدت پذیرای شما مشتریان عزیز بوده ایم. ما در طی این سال ها، با استفاده از جدیدترین متدهای دوخت، زیباترین و با کیفیت ترین لباس های مجلسی و عروس را تولید کرده و تضمین کیفیت را در عمل برای مشتریان خود به ارمغان آورده ایم.

از جمله خدمات منحصر به فرد مزون آیلار، امکان دوخت لباس مورد نظر شما بدون نیاز به حتی یک جلسه مراجعه حضوری و یا پرو می باشد که سرویس دهی ما به بسیاری از عزیزان ساکن در مناطق دور ایران و یا خارج از کشور بدین صورت می باشد. شما می توانید با ارسال مدل مورد نظر خود به واتس اپ یا تلگرام شماره همراه درج شده در بالا، به صورت تلفنی با ما یک جلسه مشاوره داشته و پس از آن بسته به تمایل شما، به صورت حضوری و یا غیر حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش و مراجعه به بخش راهنمای سفارش مراجعه نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده جدیدترین مدل ها به پیج های اینستاگرام لباس مجلسی و لباس عروس مزون آیلار مراجعه نمایید. در بخش مجله مد وبسایت نیز سعی شده تا با تدوین مطالب کاربردی، جدیدترین اخبار و ترفندهای مد و شیک پوشی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. فراموش نکنید که ما را به دوستان خود معرفی کنید. حتما قبل از مراجعه حضوری برای تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.